موسسات خدماتی  اصولا به ارائه خدمات رایج در کشور می‌پردازند، خدماتی مثل تاسیسات ساختمان، تعمییرات، نظافت، رسیدگی و ایجاد فضای سبز، نگهداری از سالمندان، حفاظتی و مراقبتی و … که شرایطی شبیه به موسسات عمومی دارند با این تفاوت که برخی این موسسات نیاز به اخذ مجوز از ارگان‌های مربوطه دارند و بعضی از این موسسات مستلزم به داشتن شرایط خاص در بین اعضاء می‌باشند.

موسسه خدماتی نمی‌تواند هم زمان چندین خدمت مختلف را در موضوع فعالیت خود داشته باشند

مراحل و مدارک ثبت موسسات خدماتی

جهت ثبت موسسات خدماتی حداقل نیاز به 2 نفر میباشد در نظر داشته باشید که مدارک تحصیلی یا تخصصی مرتبط با موضوع موسسه جزو مدارک مورد نیاز ثبت موسسه خدماتی نمیباشد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت موسسه خدماتی :

  • اساسنامه و صورتجلسه و اظهارنامه
  • تصویر کارت ملی و شناسنامه اعضاء
  • شماره موبایل به نام هریک از اعضاء

برای ثبت این موسسات نیاز به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتها ندارید و میتوانید از طریق سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری اقدام به ثبت موسسه خود کنید ، جهت آشنای با نحوه ثبت موسسه خودتون در سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری میتونید به صفحه موسسات غیر تجاری ما مراجعه کنید و آموزش گام به گام ثبت موسسات رو ببینید و به راحتی موسسه خود را به ثبت برسانید .

شما می‌توانید با مراجعه به قسمت ثبت موسسات غیرتجاری سایت ما به راحتی می‌توانید موسسات خدماتی خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با تماس با مشاورین متخصص ما صفر تا صد ثبت موسسات خدماتی خود را به ما بسپارید.