از بزرگترین دغده های مدیران و صاحبان شرکتها و موسسات غیرتجاری تغییراتی است که بسته به نیاز شرکت در اساسنامه واطلاعات ثبتی شرکتها صورت می پذیرد و مستلزم به ثبت صورتجلسه تغییرات آن میباشند .

چه تغییراتی نیاز به ثبت دارند 

این تغییرات شامل هر تغییری در اساسنامه ( موضوع فعالیت ، آدرس ، سرمایه و … ) و تغییر در سهامداران/شرکاء و همچنین مدیران و بازرسین شرکت می باشد.

صورتجلسه تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری چیست ؟

اصولا اعمال تغییرات در شرکت مستلزم برگزاری جلسه ای متشکل از سهامداران یا مدیران شرکت بوده که بسته به نوع تغییر در قالب مجمع عمومی عادی ، مجمع عمومی فوق العاده و جلسه هیئت مدیره برگزار میگردد، که چکیده این جلسات میبایست طی صورتجلسه ای میبایست به اطلاع اداره ثبت شرکتها برسد.

صورتجلسه تغییرات شرکت چه شرایطی باید داشنه باشند 

تنظیم هر صورتجلسه مستلزم رعایت یکی سری مواردی میباشد که در صورت عدم رعایت این موارد اداره ثبت شرکتهای مربوطه صورتجلسه شمارو رد و از ثبت تغییرات شما جلوگیری میکند. موسسه حقوقی ثبت ماندگار با استفاده از تیمی مجرب از وکلا و کارشناسان ثبت شرکت در انجام این مهم همراه شماست ، فقط کافیه اطلاعات لازم رو از طریق فرم زیر در اختیار ما قرار بدید و در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه ممکن صورتجلسات مورد نیاز شما رو برتون ارسال کنیم.

  • فرم درخواست صورتجلسه تغییرات

    از بین گزینه ها یک یا چند گزینه را بسته به تغییرات شرکت انتخاب کنید.
  • لطفاً یک مقدار بین 2 و 10 را وارد نمایید .
  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf.